Hakkımızda

“Mobilyam Sedef” markası adı altında modern mobilya üretimine ve tedariğine başladığımız günden bugüne yeniliği ve estetiği vazgeçilmez olarak nitelendirdik.Yaşam kalitesini arttırmak için gerekli unsur olan kullanışlılık ve kalite doğrusunu güncel tasarım anlayışıyla birlikte istikrarlı aynı zamanda endüstirüyel boyutlarda sorunsuz işleyişle gerçekleştiriyoruz.
“Öncelikli ilkemiz müşteri memnuniyeti.”Bu anlamda ürünümüzü son kullanıcıya kadar tüm aşamalarda kaliteli hizmet anlayışı ile yürütüyoruz.Müşterilerimizin kullanırken keyif alacağı fonksiyonları ile hayatını kolaylaştıracağı ürünler tasarlamak, üretmek, tedarik etmek ve en uygun fiyata sunmayı tercih ediyoruz.

Her kaliteli işin ardında mutlaka organize ve takım ruhuna sahip bir ekibin olması gerektiğini esas olarak çalışmaktayız.Biz çalışanlarımızı ve müşterilerimizi firma ortağı olarak kabul ediyoruz.

Gayret ve girişimlerimizin sonucu olarak, ürünlerimizin yaşam alanlarının en değerli köşelerini ve hayallerinizi süslerken bu mutluluğu bize yaşatan,bütün tedarikçi firmalarımızı,elinden çok yüreği ile bize sarılan nakliye firmaları ve emektar çalışanlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.